تبلیغات
شاخص ها - .

شاخص ها

یکشنبه 24 اردیبهشت 1391

.

نویسنده: mah   

 
 
دولت وحدت ملی باید با جمهوری اسلامی ایران کنار بیاید و از سوء استفاده برخی از ارتشی ها که بیشتر دنبال معامله تجاری هستند ، جلوگیری کند.
مرصاد به نقل از صراط  - شائول موفاز ، معاون ایرانی الاصل بنیامین نتانیاهو با اقدام یک جانبه رئیس سابق کارکنان نظامی اسرائیل ، برای تحریک نظامی نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ایهود باراک که بیشتر شبیه یک معامله تجاری است، مخالفت کرد.
موفاز که از حزب کادیما است ، نتانیاهو را مسئول اقدامات ارتش دانست و گفت: دولت وحدت ملی باید با جمهوری اسلامی ایران کنار بیاید و از سوء استفاده برخی از ارتشی ها که بیشتر دنبال معامله تجاری هستند ، جلوگیری کند.
این مقام ارشد اسرائیل ضمن محکوم کردن هر نوع حمله به جمهوری اسلامی ایران ، افزود : این اقدام با حیات اسرائیل در تضاد است و جز یک تهدید وجودی برای رژیم صهیونیستی نیست.
بر همین اساس کیل مایر ، تحلیلگر مطرح اسرائیلی نوشت: موفاز که هم اکنون از وزنه های مهم در رژیم صهیونیستی است ، بعید است که از تاثیر ونفوذ خود در محدوده سران رژیم اشغالگر قدس استفاده نکند و به عنوان یک عامل بازدارنده به مهار نتانیاهو و باراک تبدیل نشود.

 
پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن گفت: کسانی که سد راه خانواده شهدا هستند، بیخود می کنند با خانواده شهدای هسته‌ای عکس و فیلم می‌گیرند؟
مرصاد به نقل از صراط رحیم احمدی روشن در گفت‌وگو با  «خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، تصریح کرد: همان کسانی که بدون سلام و نام خدا به رهبر معظم انقلاب نامه می نویسند، امروز خانواده های شهدای هسته ای را دور خودشان جمع می کنند و با آنها عکس و فیلم می گیرند و می خواهند از خون شهدای هسته ای به نفع خودشان استفاده کنند.

وی افزود: اینها چرا باید این کارها را بکنند، در حالی که حتی یک پیام و پیغام کوچک برای خانواده شهدای هسته ای ندادند، چه حقی دارند که با خانواده شهدا عکس و فیلم می گیرند و مردم را ملعبه دست خودشان می کنند، باید خجالت بکشند از خون شهدای هسته ای، این ها دل ما را به درد می آورند.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن بیان داشت: کسانی که یک قدم برای خانواده شهدا برنداشته اند و سد راه خانواده شهدا هستند بیخود می کنند با خانواده شهدای هسته ایی عکس و فیلم می گیرند این ها می خواستند مملکت ایران را با آن چراغ سبزی که به آمریکا و اسرائیل نشان دادند به آنها بفروشند و سیبل مقابلشان مقام معظم رهبری بود و می خواستند ایشان را از اریکه قدرت پایین بکشند که به لطف خدا و پشتیبانی این مردم موفق نشدند و از این به بعد هم موفق نمی شوند.

وی متذکر شد: اینها کسانی بودند که برای خانواده شهدای هسته ایی که ما باشیم یک پیامک ندادند، اما رهبر معظم انقلاب و زن و بچه اش به خانه ما آمدند و ما را به خانه خودشان دعوت کردند ولی یکی از آنها قدم از قدم برنداشتند برای عرض تسلیت نه به ما و نه به کسان دیگری پیامی بدهند متاسفانه آنها جامعه را برای خودشان باز می بینند و می خواهند خون شهدای هسته ای را به نفع خودشان مصادره کنند.

پدر شهید احمدی روشن خاطرنشان کرد: خط قرمز ما و شهید احمدی روشن رهبر معظم انقلاب است و اگر کسی بخواهد از این خط قرمز بگذرد با ما طرف است و پا روی خون شهدای ما گذاشته و باید پا روی خون ما هم بگذارد.

 


هنگامه افشار: باعث این کار، خود جمهوری اسلامی است که این جوان را مجبور کرد به مقدسات توهین کند. بعضی ها رسانه های خارج از کشور و دولت های خارجی را مقصر می دانند ولی این کار خود جمهوری اسلامی است که می خواهد زیر فشار تحریم ها مردم را سرگرم کند!!!

مرصاد به نقل از جام نیوز، "هنگامه افشار" از مجریان شبکه سلطنت طلب پارس (ParsTV) شنبه 23اردیبهشت (May.12) در برنامه هفتگی خود از "شاهین نجفی" خواننده مبتذل هتاک به مقدسات اسلامی، حمایت کرد و صدور حکم ارتداد برای وی را یک حرکت سخیف [!] و ترفند جدید جمهوری اسلامی برای فشار به مخالفین دانست!
وی گفت: «بعد از پخش ترانه جوان هنرمند، شاهین نجفی، عده ای از علما و روحانیون در یک اقدام سخیف و زننده حکم ارتداد او را صادر کردند و [آیت الله] صافی گلپایگانی او را مرتد خواند. من تعجب می کنم چرا باید چنین حکمی بر علیه این جوان صادر شود؟ باعث این کار، خود جمهوری اسلامی است که این جوان را مجبور کرد به مقدسات توهین کند[!] بعضی ها رسانه های خارج از کشور و دولت های خارجی را مقصر می دانند ولی این کار خود جمهوری اسلامی است که می خواهد زیر فشار تحریم ها مردم را سرگرم کند.»!!
این مجری سلطنت طلب افزود: «کشتن این جوان کاری از پیش نمی برد. البته دستتان هم به او نخواهد رسید. کسی حق ندارد به او دست درازی کند و آسیبی به او برساند. جهان قاعده و قانون دارد و هیچ روحانی و عالمی حق ندارد چنین حکمی صادر کند.»

به نظر می رسد صدور فتوای ارتداد این رپ خوان حرمت شکن از سوی مرجعیت آگاه شیعه و آتشفشان خشم و نفرت بی اندازه مردم دین مدار نسبت به او که به ساحت امام دهم شیعیان جسارت کرده است، وحشت نامبرده و رسانه های حامی وی را به دنبال داشته و آن ها را اینگونه به فرافکنی و انفعال واداشته است.

گفتنی است در تازه ترین تحرک تبلیغاتی، دولت آلمان اعلام کرده که حفاظت از جان شاهین نجفی را وظیفه خود می داند.


یکشنبه 24 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید

در آستانه مذاکرات ایران و ۱+۵ در بغداد، گروهک تروریستی منافقین به منظور اخلال در این مذاکرات مدعی شده‌اند که ایران در حال گسترش برنامه تسلیحاتی هسته‌ای خود است و یک رسانه صهیونیستی نیز به این مطلب دامن زده است.

خبرگزاری فارس: سناریوی مشترک‌ منافقین و صهیونیست‌ها برای اخلال در مذاکرات ایران و ۱+۵ در بغداد

مرصاد به نقل از فارس، گروهک تروریستی منافقین گزارشی را تهیه کرده‌ که این گزارش در اختیار روزنامه صهیونیستی "جروزالم پست" قرار گرفته است، و در آن مدعی شده که ایران برنامه تسلیحاتی هسته‌ای خود را تسریع بخشیده است.

گروهک منافقین در شرایطی چنین ادعاهایی را مطرح کرده‌ که ایران و گروه 1+5 (آمریکا، انگلیس، فرانسه، چین، روسیه بعلاوه آلمان) در آستانه مذاکرات بغداد قرار دارند و منافقین با چنین گزارشی تلاش می‌کنند تا در روند رو به جلو این مذاکرات اخلال ایجاد کنند.

این گزارش منافقین برای اولین بار در روزنامه "دی ولت" مشاهده شد و سپس توسط "ایمانوئل اوتولنگی" کارشناس ایران در بروکسل در اختیار جروزالم پست قرار گرفت.

در این گزارش، منافقین مدعی شده‌اند که چندین دفتر مختلف را مشخص کرده‌اند که این دفاتر همگی در پیشبرد برنامه هسته‌ای ایران مشارکت دارند.

منافقین در گزارش خود تأسیساتی به نام "مرکز انفجار، فناوری و تحقیقات انفجار" که در فارسی "متفاز" نام دارد، در یک ساختمان نامعلوم 5 طبقه در همسایگی تهرانپارس را معرفی کرده است و مدعی شده که دانشمندان این ساختمان مسئول ساخت مواد منفجره برای چاشنی‌های هسته‌ای هستند و آزمایشات هسته‌ای را در سایت پارچین انجام می‌دهند.


یکشنبه 24 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید
هر حکومت دموکراتیکى که در ایران بر سر کار آید، باید با احساس مسئولیت و به نحوى کاملاً متفاوت به موضوع بپردازد، با احترام و همکارى متقابل با کشورهاى همسایه برخورد کند و از شیوه هاى خصمانه کنونى بپرهیزد!

مرصاد به نقل از محدوده رضا پهلوی در مصاحبه با تلویزیون "العربیه" مواضع و اعتقادات خود را درباره بازگشت نظام پادشاهی به ایران ابراز داشت و اسرائیل را تنها راه مبارزه با نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد .
 فرزندشاه مخلوع در این مصاحبه با اعلام اینکه به عنوان یک فعال سیاسی سلطنت طلب ، به دنبال بازگشت نظام شاهنشاهی به ایران است ، رژیم صهیونیستی را بزرگترین همراه و همراز خود در راه مبارزه با نظام جمهوری اسلامی دانست .
 وى در باره اختلاف ایران و امارات بر سر "جزایر سه گانه" نیز عنوان کرد: "هر حکومت دموکراتیکى که در ایران بر سر کار آید، باید با احساس مسئولیت و به نحوى کاملاً متفاوت به موضوع بپردازد، با احترام و همکارى متقابل با کشورهاى همسایه برخورد کند و از شیوه هاى خصمانه کنونى بپرهیزد !
 وی در پایان با ابراز ارادت خود به سران اسرائیل ، به خبرنگار "العربیه" گفت: "ما نه تنها با ملت یهود دشمنى نداریم بلکه یک دِین تاریخى نیز بر گردن آنان داریم که باید آن را جبران کنند.

 


محافل رسانه ای موقعیت آمریكا در مذاكرات هسته ای با ایران را ضعیف ارزیابی می كنند. همزمان معاون وزیرخارجه اسرائیل انتشار شایعاتی مبنی بر پذیرش برنامه هسته ای ایران از سوی غرب را «خیلی خیلی خطرناك» توصیف كرده است.
مرصاد به نقل از کیهان: پایگاه صهیونیستی ابكافایل درباره موقعیت ضعیف جبهه آمریكا و غرب نوشت: با سقوط ساركوزی در فرانسه و شكست دو حزب حامی «دیوید كامرون» در انتخابات محلی و سراسری انگلستان جبهه غرب علیه برنامه های اتمی ایران بسیار ضعیف شده است.
این پایگاه خبری افزود: نیكلا ساركوزی از معدود رهبران اروپایی بود كه بشدت علیه برنامه های اتمی ایران موضع گیری می كرد و همچنین طرفدار برخورد نظامی در خاورمیانه بود و در ناآرامی های سوریه دخالت زیادی كرد. در مقابل «فرانسوا اولاند» در كارزار انتخاباتی خود سعی كرد در رابطه با مسائل خارجی صحبت نكند و تاكید عمده وی بر تحولات اقتصادی و مخالفت با طرح ریاضت اقتصادی در اتحادیه اروپا بود اما قطعا رای دهندگان فرانسوی هنگام رای دادن این موارد ر ا در نظر داشته اند.
دبكا فایل با اشاره به نگرانی های انتخاباتی اوباما طی 7ماه آینده می نویسد: دنیس راس می گوید دولت اوباما از فراز و نشیب ها بین واشنگتن و تل آویو خسته شده و قصد دارد با كنار گذاشتن این موضوع به برنامه انتخاباتی خود مشغول شود. به نظر می رسد ایران در چند جبهه پیروزی به دست آورده است. دولت اوباما در این سال انتخاباتی قصد ندارد صحبتی از برخورد نظامی به میان آورد و رئیس جمهوری جدید فرانسه هم به فرصت بیشتری نیاز دارد تا اوضاع اقتصادی داخلی و وضع اتحادیه اروپا را بررسی كند و لذا برای برخورد با ایران و یا سوریه آمادگی ندارد.
تارنمای اطلاعاتی اسرائیل نوشت: 10 روز پیش كه نتانیاهو مشاور امنیتی خود را به كشورهای اروپایی فرستاد هرگز تصور نمی كرد به این سرعت موضوع ایران از نظر غربی ها دچار تغییر شود.
روزنامه لبنانی الاخبار در تحلیل مشابهی نوشت: ایران از موقعیت ضعف اوباما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریكا حداكثر استفاده را كرده و تا آنجا كه توانسته آمریكا را مجبور به عقب نشینی كرده است. روشن است كه آمریكا به توافق با ایران نیازمند است. به همین دلیل هم درخواست نشست های دو جانبه را در حاشیه مذاكرات 1+5 با ایران داشته كه ایران تمامی این درخواست ها را رد كرده است.
الاخبار ادامه می دهد: آمریكا وارد فضای انتخاباتی ریاست جمهوری می شود و باراك اوباما تلاش می كند تا به گونه ای نشان دهد كه در دوره اول ریاست جمهوری اش موفقیت هایی به دست آورده است. به همین منظور مقامات آمریكایی سعی دارند كه بر سر پرونده هسته ای با ایران به نتیجه ای دست یابند.
این روزنامه نوشت: رئیس جمهور آمریكا لازم است كه به منظور رسیدن به اهداف خود به یك سری خواسته های ایران جواب مثبت دهد كه اولین آن كنترل اسرائیل است در شرایط فعلی آمریكا پس از شكست نیكلا ساركوزی رئیس جمهور سابق فرانسه در انتخابات اخیر این كشور همپیمانی مهم را از دست داده است و فرانسه برای مدتی طولانی مشغول مشكلات داخلی خود خواهد بود.
در همین حال دانی ایالون معاون وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نسبت به شایعات منتشره درباره احتمال توافق غرب با ایران و پذیرش فعالیت های غنی سازی ابراز نگرانی كرد. به گزارش رویترز، ایالون گفت: قدرت های غربی نباید از درخواست خود از ایران مبنی بر كنار گذاشتن پروژه های حساس هسته ای اش صرف نظر كنند. اكنون به تهران اجازه داده شده به رغم آسیب پذیری در برابر تحریم ها شرایط را به نحو خود تحمیل كند.
وی گفت: خیلی دوست داریم كه مذاكرات موفقیت آمیز باشد زیرا راهكار سیاسی بهتر از هر گزینه دیگری است اما در عین حال یك توافق بد بدتر از به دست نیامدن توافق است.
ایالون در سالن كنفرانس پارلمان اسرائیل به خبرگزاری رویترز گفت: این حقیقت كه ما شایعاتی در مورد توافق برای حفظ اورانیوم غنی شده و ذخیره سازی آن در ایران می شنویم خیلی خیلی خطرناك است. یقینا ما با بخشی از توافق های قدرت های جهانی با ایران موافق نیستیم و حق داریم كه نگران باشیم.
وی با اشاره به بحث ها در مورد میزبانی بغداد در مذاكرات آتی ایران و 1+5 یادآور شد: دیكته كردن محل مذاكرات از سوی ایران چندان خوشایند نیست. این وضعیت چیزی نیست كه ما به آن افتخار كنیم به نظر ما ایران اصلا نباید در موقعیت مذاكره باشد.
از سوی دیگر موسسه اقتصادی روبینی كه بحران اقتصادی جهان در سال 2008 را پیش بینی كرده بود، نسبت به شكست مذاكرات بغداد هشدار داد. گری كلارك استراتژیست اقتصادی این موسسه در گزارشی نوشت: تحریم نفتی ایران حتی بدون كمترین درگیری، باعث می شود بهای نفت به نقطه انفجار برسد. نظرسنجی انجام شده از 800 موسسه سرمایه گذاری نشان می دهد بزرگ ترین تهدید برای احیای اقتصاد جهان، افزایش بهای نفت است و تنش بر سر برنامه هسته ای ایران می تواند به این افزایش انفجاری قیمت منجر شود.


یکشنبه 24 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید


«اپوزیسیون رژیم اسلامی عملاً تن به یك بازی زرد در فضای مجازی نظیر فیس بوك و بالاترین داده است».
مرصاد به نقل از کیهان: یكی از عناصر فراری ضدانقلاب با درج این مطلب در شبكه بالاترین نوشت: عمل و مبارزه واقعی از دست ما رفته و تن به یك مبارزه زرد مجازی داده ایم. بالاترین كه هستیم ناخودآگاه لینكی را به اشتراك می گذاریم و استتوسی می نویسیم كه بیشتر لایك و كامنت بگیرد، ما اسیر سلیقه زرد مخاطب ناآگاه شده ایم.
وی می نویسد: لطفاً مرا لایك نكنید، فیس بوك روزنامه نگاران سرشناس غیر ایرانی را كه می بینم خجالت می كشم، دوستانی كه پروفایل های دوم و سوم برای خودشان درست كرده اند چه انگیزه ای دارند؟ چه معنی دارد كه دست چندم ترین ژورنالیست های ایرانی برای خودشان فن پیج باز می كنند و سرشناس ترین ژورنالیست های جهان توئیتر را هم به زور برمی تابند؟ حالا بگذریم كه داشتن صفحه فیس بوك بسیار نرمال تر از باز كردن پنج آی دی با ده ها هزار دوست است، آیا ما مهمان نوازیم؟ ما عاشق شهرتیم. ما برای كاسبی به فیس بوك می آییم. ما سوژه پردازی نمی كنیم ما خود سوژه هستیم.
این عنصر فراری تصریح كرد: فیس بوك را اشتباه گرفته ایم، هیچ گروهی به اندازه ما دوست فیس بوكی ندارد و اینقدر تنها نمانده است، معنی بلاك، ریپورت، آنفرند و غیره برای ما متفاوت است، ما فكر می كنیم در مورد هرچیز باید نظرتخصصی بدهیم، با نظر هركس مخالفیم كیبورد را توی حلقش فرو كنیم، با نظر هركس موافقیم باید قربان صدقه جد و آبادش برویم، ما آدم ها را لایك می كنیم نه لینك ها را، تمام نگرانی ما این است كه تماسمان در فضای علنی فیس بوك به صفر برسد.
فكر می كنیم اگر كسی ما را آنفرند كرد انتهای دیكتاتورهای جهان است، اگر بلاك كرد ما را ترور كرده است، اگر كامنتمان را دیرلایك كرد یا پاسخ نداد با دشمنان در حال مذاكرات توفنده و سازنده است، ما فضای خصوصی و فیس بوك شخصی آدم ها را به رسمیت نمی شناسیم، ما گند زده ایم. اگر عادت های فیس بوكی خاص ما فیلم شود خنده زار عالم خواهیم شد.
یكی دیگر از كاربران بالاترین با اشاره به زد و خوردهای از سر بیكاری طیف های ضدانقلاب، رقابت در بالاترین را گریه بر سر قبر بدون مرده تلقی كرده و نوشته است: اخیراً سلطنت طلب ها با تولید مثل در فضای مجازی و بخصوص سایت بالاترین قصد دارند این قسمت هایی كه فعالین جنبش سبز حضور دارند را به تسخیر خود درآورند. هواداران این گروه كه اكثریت مطلق آنها در خارج از ایران هستند دچار یك توهمی هستند آن هم این است كه گمان می كنند با تسخیر بالاترین و فرستادن لینك های توهین آمیز می توانند دستی در آینده ایران داشته باشند اما یك نكته را فراموش نكنند، با تسخیر بالاترین، ایران به دست شما نمی افتد.


یکشنبه 24 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید


اصلاح طلبان به این نتیجه رسیده اند كه جنبش سبز شكست خورده و باید با استفاده از فرصت ها، به فضای قبل از سال 88 برگشت.
مرصاد به نقل از کیهان: این مطلب را پایگاه اینترنتی جمهوری خواهی- وابسته به اپوزیسیون خارج نشین- منتشر كرد و نوشت: اصلاح طلبان گویا انتخابات مجلس را فرصت مناسبی دیدند تا به فضای سیاسی برگردند. رای پرابهام سیدمحمد خاتمی گویی بهانه ای شد تا دیگر اصلاح طلبان همه به این باور برسند كه با تخطئه جنبش سبز، اجازه رجعت به سیاست را خواهند داشت.
این رسانه ادامه می دهد: اصلاح طلبان مدعی كسب تجربه از شكست جنبش سبز هستند اما آنچه روشن نیست محتوای اهداف و گفتمان و تحلیل های آنهاست. آنها می خواهند با نفی جنبش سبز ما را به كدام سو ببرند؟ اصلاح طلبان حالا ادعای تقلب در انتخابات را زیر سؤال می برند و اعتراضات خیابانی را بی حاصل می دانند و مسبب خیلی از چالش ها را جنبش سبز می دانند. و در نهایت تلویحا، جنبش سبز را محدود به نیروهای خارج از كشور می كنند. در حقیقت تلاش آنها برای بازگشت به فضای قبل از سال 88 یا قبل از سال 76 است. با منطق این طیف باید به جنبش سبز گفت اساسا در اندازه ای نبودی كه در انتخابات سال 88 شركت كنی و اگر حاكمیت لطف كرد و تو را وارد بازی كرد، اندازه خودت حرف بزن و حالا هم برو سر جای اولت. اما واقعیت این است اصلاح طلبان از همان دوره اصلاحات به بن بست رسیدند و شكست خوردند.


یکشنبه 24 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهیدافسران نظامی آمریكا در دوره های نظامی برای «جنگ تمام عیار علیه اسلام» آموزش می بینند و از جمله به آنها گفته می شود كه در صورت لزوم باید با بمباران اتمی به شهرهای مقدس مسلمانان یعنی مكه و مدینه حمله كرد یا تمام جمعیت مسلمانان حتی غیرنظامیان را نابود كرد.
مرصاد به نقل از کیهان: این موضوع اخیر از سوی یكی از افسران شركت كننده در كالج ستاد مشترك ارتش در نولفورك ویرجینا فاش شده است. به گزارش آسوشیتدپرس، ارتش آمریكا در برخی دوره های آموزش نظامی خود اسلام را به عنوان دشمن معرفی كرده و به افسران خود می آموزد كه اسلام به طور كلی دشمن آمریكاست. در این دوره ها پیشنهاد قتل عامی مانند هیروشیما برای از بین بردن شهرهای مقدس اسلامی مكه و مدینه مطرح شده است.
این دوره موسوم به «دیدگاه اسلام و رادیكالیسم اسلامی» از سال 2004 میلادی تاكنون پنج بار در سال ارائه شده و در هر دوره حدود 20 افسر مشاركت داشته اند.
ارتش آمریكا در پی اعتراضات گسترده در اواخر آوریل مجبور به حذف این دوره شد.
به گزارش آسوشیتدپرس، سرهنگ متیو دالی از مدرسان ارتش آمریكا سال گذشته به ترویج ایده های كاملا ضداسلامی مشغول بوده و هنوز هم در دانشكده ستاد مشترك ارتش آمریكا تدریس می كند. او می گوید در صورت لزوم باید حملات اتمی به هیروشیما و ناكازاكی را علیه مكه و مدینه ترتیب داد و این شهرها را ویران كرد(!)
در این دوره آموزشی به افسران گفته می شد چیزی به نام اسلام میانه رو وجود ندارد و شما باید به اسلام به چشم دشمن نگاه كنید.
به گزارش پرس تی وی این گزارش كمتر از دو ماه از انتشار گزارش ها درباره اقدام وقیحانه و اسلام هراسانه نیروهای آمریكایی در افغانستان منتشر می شود. نیروهای آمریكایی در 20فوریه در پایگاه هوایی بگرام واقع در ولایت پروان افغانستان، نسخه هایی از قرآن كریم و دیگر كتب اسلامی را به آتش كشیدند.

نظرات() 
chocolate
پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 10:37 ب.ظ
Hi terrific website! Does running a blog like this take a
lot of work? I've no expertise in computer programming however I had been hoping to start my own blog soon. Anyway, if you have any ideas or tips for new blog owners please share.

I understand this is off topic nevertheless I just had to ask.
Cheers!
Where is the Achilles heel?
جمعه 24 شهریور 1396 09:02 ب.ظ
Fine way of explaining, and fastidious piece of
writing to obtain data concerning my presentation topic, which i
am going to deliver in institution of higher education.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :