تبلیغات
شاخص ها - .

شاخص ها

سه شنبه 31 مرداد 1391

.

نویسنده: mah   

 

 

سفارش رژیم صهیونیستی: ۵۰ منافق دست به خودسوزی بزنند

 

سران رژیم اشغالگر قدس به مریم رجوی گفته‌اند که این خودسوزی‌ها موجب جلب توجه و ترحم جامعه جهانی به وضعیت فلاکت‌بار کنونی منافقین شده و به ماندگاری بخشی از آنها در عراق (که شدیداً مطلوب رژیم صهیونیستی است) خواهد انجامید.

 

در عین حال منابع موثق گزارش می‌دهند که سران رژیم صهیونیستی علاوه بر هدف اعلام شده، در اصل، به منظور تحت الشعاع قرار دادن خودسوزی ‌های اعتراضی زنجیره‌ای که اخیرا در اسرائیل صورت گرفته، از مریم رجوی کمک خواسته‌اند.

 

 

در هر حال آنچه که مسلم است، سران فرقه ضاله رجوی که با بیش از سه هزار منافقی که وبال جان آنها شده، مواجه هستند، این راهکار را بسیار مطلوب می‌دانند؛ چه با انگیزه جلب ترحم جهانی و چه برای خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی و چه برای رهایی از شر اعضای گروهک منافقین.

 

به همین جهت است که این گروهک تعداد خودسوزی ‌های ابلاغ شده توسط رژیم صهیونیستی را شش برابر نموده و به اعضای سازمان ابلاغ کرده‌اند که باید ۳۰۰ عضو سازمان اقدام به خودسوزی نمایند تا نه تنها مشکل اسکان اعضاء حل شود، بلکه« ۳۰۰ مورد خودسوزی مجاهدین خلق (!؟) موجب براندازی رژیم جمهوری اسلامی خواهد شد(!)» در کارنامه سیاه این فرقه نیز مسبوق به سوابق متعدد است که هر گاه لازم دانسته‌اند به راحتی تعدادی از منافقین را به مسلخ فرستاده و بلافاصله به عزاداری و شیون برای آنها پرداخته‌اند!

 

 

یک شبکه تلویزیونی انگلیسی گزارش داد: «بزرگ‌ترین محله مسلمان‌نشین در شهر سیتوه در میانمار در خشونت‌های قومی کاملا از بین رفته است.»

مرصاد به نقل از جام ؛ گروهی از گزارشگران و فیلمبرداران شبکه چهار انگلیس توانسته‌اند به شهر سیتوه که تاکنون از دسترس خبرنگاران دور نگه داشته شده بود، سفر کرده و از آن بازدید کنند.


آنها از منطقه‌ای فیلمبرداری کردند که پیش از این محل سکونت 10 هزار نفر مسلمان بوده و اکنون کاملا از بین رفته است.


بیشتر مسلمانان استان راخین در حال حاضر از شهر سیتوه خارج شده و در اردوگاه‌های موقتی به سر می‌برند.


دولت میانمار به دنبال افزایش خشونت‌، در این منطقه وضعیت اضطراری اعلام کرده و بازدید خبرنگاران خارجی از مناطق ناآرام را ممنوع اعلام داشته است.

 


اما گروه اعزامی شبکه چهار انگلیس از منطقه "نرزی" در شهر سیتوه فیلمبرداری کرده که گفته می‌شود، زمانی محل سکونت بالغ بر 10 هزار نفر مسلمان بوده است.


کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل می‌گوید: «حدود 80 هزار تن به دلیل خشونت‌ها در منطقه، آواره شده‌اند.»


ناوی پیلای، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل نیز گفته است طبق برخی گزارش‌ها، نیروهای دولتی که برای پایان دادن به خشونت به منطقه اعزام شده بودند، مسلمانان را هدف حمله قرار می‌دادند.
پیلای، انجام تحقیقات مستقل در این باره را خواستار شده است.

مرصاد به نقل از فارس: صانعی در دیدار اعضاى گشت‌هاى ثارالله در سال 61 گفت: در برخوردها بعد از آن که با اخلاق اسلامى برخورد کردید، اگر کسی حاضر به جواب دادن و حفظ امنیت مملکت نشد او را دستگیر کنید و بگویید صانعی در سخنرانى‌اش این را گفت!

خبرگزاری فارس: اگر کسی امنیت کشور را حفظ نکرد دستگیرش کنید و بگویید صانعی گفت!

* فرهاد تجری، عضو کمیته ویژه کمیسیون امنیت ملی در گفت‌وگو با پارلمان نیوز اخبار مربوط به دفن دسته‌جمعی برخی کشته‌شدگان در تاریخ 21 و 24 تیرماه را تکذیب کرد. این اتفاق در واکنش به خبری بود که سایت نوروز ارگان رسمی حزب مشارکت منتشر کرده بود و طی آن مدعی شده بود: «پیکر ده‌ها نفر از شهروندان تهرانی در تاریخ های 21 و 24 تیرماه بدون اسم و مشخصات فردی در قطعه 302 بهشت زهرا(س) تهران به خاک سپرده شده است.» تجری در پاسخ به این سئوال که عنوان شده افراد دفن شده از مفقودی‌های حوادث پس از انتخابات بوده‌اند، گفت:«اصل این خبر دروغ است، چه برسد به اینکه تعیین کنند کدام افراد دفن و خاکسپاری شده‌اند. این شایعه‌ها ادامه حلقه‌های ابهام آفرینی و تشتت ذهن مردم در مورد حوادث پس از انتخابات است.» تجری در پاسخ به این سئوال که بررسی لیست 69 نفره  علیرضا بهشتی به کمیسیون امنیت در مورد افراد کشته شده و مفقودی‌های حوادث پس از انتخابات به کجا رسیده است، اظهار داشت: «قرار بود آقای بهشتی و کمیته ویژه آنها مشخصات آن لیست را کامل کنند و در اختیار ما قرار دهند که هنوز این اتفاق نیفتاده است و مشخصات و مستنداتی از افراد مورد ادعا به ما تحویل نداده اند.»

 

* رجا نیوز: «هاشمی رفسنجانی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، همگان را به رعایت دستورات و رهنمودهای مقام معظم رهبری دعوت کرد و خواستار ایجاد شرایط مناسب برای عمل و پایبندی فراجناحی به قانون اساسی، برخورد با قانون شکنان، جایگزین کردن فضای عقلایی به جای فضای هیجانی و احساسی، ایجاد فضای آزاد نقادی و پاسخگویی مناسب و قانونی به نقدهای منصفانه شد.»

 

* نصیرپور عضو فراکسیون اقلیت مجلس در گفتگو با پارلمان نیوز در خصوص خبر منتشر شده در سایت نوروز در مورد دفن پیکر ده‌ها نفر از شهروندان تهرانی در تاریخ‌های 21 و 24 تیرماه بدون اسم و مشخصات فردی در قطعه 302 بهشت زهرای تهران، گفت:«صحت و سقم این خبر مشخص نیست و باید پیگیری شود.» وی ادامه داد: «ابتدا باید کلیات خبر به تائید برسد تا بتوان با تشکیل کمیته‌ای موضوع را بررسی کرد و من فکر می کنم پیش از انتشار اخبار باید صحت و سقم آن مشخص شود.»

وی تاکید کرد:«گاهی برخی اخبار منتشر و تاثیر سیاسی خود را در داخل و کشور می‌گذارد، اما بعدا خبر تکذیب می‌شود.»

 

* ایلنا: «میرحسین موسوی در دیدار با خانواده محسن میردامادی که در زندان به سر می برد به شدت به بازداشت وی اعتراض کرد و وی را فردی مومن، خدوم و انقلابی توصیف نمود.»

 

* پارلمان نیوز: حزب کارگزاران سازندگی با صدور بیانیه ای حمایت خود از مواضع اخیر مهدی کروبی را اعلام کرد و نوشت: «متأسفیم که اعلام کنیم در شرایطی که مردم و دوستداران واقعی انقلاب اسلامی، امام و رهبری منتظر ایجاد نوعی همگرایی برای احقاق حقوق ملت و رفع نابسامانی ها هستند شاهد ادامه برخوردهای غلط با شخصیت‌ها و جریان های ریشه دار و اصیل جهموری اسلامی هستیم.» در پایان این بیانیه نیز آمده است: «متأسفانه در شرایطی که دلسوزان واقعی نظام با ادبیات متفاوت سرگرم یک درگیری فرسایشی شده‌اند، گروههای بی ریشه و مرموز که خود ام الفساد مشکلات جاری هستند، سرگرم گسترش حوزه نفوذ خود و فتنه انگیزی هستند.»

 

* کلمه: «انجمن اسلامی دانشجویان دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران، با صدور بیانیه ای از حمایت از مهدی کروبی حمایت نمود.»

 

* عماد افروغ استاد دانشگاه و کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با فارس گفت: "من علاوه بر حمایتم از محسن رضایی، به میرحسین موسوی نیز مشورت می‌دادم و اعلام کرده‌ام که هر کس مشورت بخواهد، من آماده‌ام." وی با بیان اینکه به موسوی مشورت می‌دادم که با گفتمان امام و انقلاب حرکت کند، ادامه داد: "به وی اعلام کرده بودم که از برخی جریان‌های سکولار و لیبرال تبری جوید."

 

* روزنامه جوان: یوسف صانعی در حالی نظام اسلامی را در برخورد با اغتشاشگران متهم می کند که در سال 1361 در دیدار اعضاى گشت‌هاى ثارالله مطالبى را مطرح مى کند که با مواضع کنونى وى صددرصد تناقض دارد و حتى بعضاً نوعى تندروى در این مواضع قابل مشاهده است.

 

در این جلسه از سوى دیدار کنندگان مطرح مى شود که برخى افراد، زمانى که اعضاى گشت هاى ثارالله از آنها سؤالاتى مى کنند، جواب نمى دهند. پاسخ صانعى در این باره به شرح ذیل است: گفتند در برخوردها بعد از آن که با اخلاق اسلامى برخورد کردید، حاضر نشد به شما جواب بدهد و حاضر نشد امنیت مملکت را حفظ کند. شما مى توانید او را دستگیر و به دادسرا بفرستید، چون این جرم مشهود است ... بعد از اخلاق اسلامى اگر دیدید حاضر به جواب دادن نشد و شما به او مشکوک هستید، به عنوان احتمال یک حرکت ضدانقلابى و جرم مشهود و مبارزه با امنیت مملکت مى توانید دستگیرش کنید و او را به دادسراها و مراجع قانونى بفرستید. اگر کسى اعتراض کرد بگویید فلانى (صانعى) به عنوان یک دادستان در فلان سخنرانى و صحبتش این را گفت و من این را به عنوان یک مسئله قضایى دارم، به شما مى گویم و مسئولیت آن هم به عهده من است.

 

به آنان که پاسخ شما را نمى‌دهند، بگویید در صورت ندادن پاسخ ما شما را به دادسراها جلب مى کنیم و آنها را به عنوان جرم مشهود و حرکت ضدانقلاب به دادسراهاى انقلاب بفرستید، چون احتمال توطئه است. پاسخ دادن او واجب است و فرض است که جواب شما را بدهد و واجب است که شما هرچه گفتید جواب بدهد. آنها نمى توانند بگویند آزاد هستم. خیر، تو آزاد نیستى. تو از این آزادى مى خواهى آزادى را ببرى و از این آزادى مى خواهى انفجار و ترور بوجود بیاورى. براى چه جواب نمى دهى؟ تو که صبح تا شب این همه حرف مى زنى از دو کلمه جواب دادن خوددارى مى کنى؟  شما به او بگویید که مى توانید او را به دادسرا جلب کنید و اگر باز جواب نداد به عنوان جرم مشهود جلب کنید و مسئولیت آن هم با بنده به عنوان یک دادستان و حافظ حقوق جامعه است. با اینها قاطعانه برخورد کنید. باید این ها از شما بترسند... ضدانقلاب باید آن قدر از شما بترسد که عکس شما را ببیند فرار کند و اگر این جور شد، مسلمان صد درصد هستید.»

 

(روزنامه جمهورى اسلامى 11 اسفند 1361) یا در جاى دیگر قوانین عادى و دادسراى عمومى را براى برخورد با ضدانقلاب کافى ندانسته و بر محاکمه آنان در دادسراهاى انقلاب تاکید مى کند: «در دادسراهاى انقلاب موازین شرعى و معیارهاى انقلابى حاکم بوده است. در درازمدت (البته) بر مى گردد به همان ضوابط و شرایط دادسراهاى عمومى، ولى نه در کوتاه مدت، زیرا اگر آنها به ضوابط خودشان عمل نکنند نمى توانند ضدانقلاب را مهار کرده و سریع به مجازات برسانند. ضدانقلاب باید با موازین دادگاه انقلاب مجازات شود و نمى شود ضدانقلاب را با مجازات جرم هاى عادى مجازات کرد.

(روزنامه جمهورى اسلامى 29‎/10‎/61)

 

منبع: کتاب روزشمار 8 ماه نبرد مقدس

 

این ماجرای اپوزسیونی است که بعد از سی و اندی سال نه سر آن معلوم است و نه ته آن؛ محافل ضدانقلاب در خارج از کشور در حالی برگزار می شود که هر کدام از آنها برای خودشان یک پا محافل هستند! به عنوان مثال به عنوان «نشست مادران پارک لاله» دقت کنید ... حضور در این محفل صمیمی نه هزینه ای دارد و نه مشاجره !

   

در اپوزسیون همیشه بازنده خارج از کشور زنان سهم اندکی برای حضور و ابراز وجود دارند، این آقایان هستند که از مزایا و برکات حضور در محافل غربی بهره مند می شوند، در عوض زنان ضدانقلاب بایستی برای حضور و نشان دادن ضدیت خود با نظام ج.ا.ا یا روسری از سر بردارند و یا پیراهن از تن !
 

 
این ماجرای اپوزسیونی است که بعد از سی و اندی سال نه سر آن معلوم است و نه ته آن؛ محافل ضدانقلاب در خارج از کشور در حالی برگزار می شود که هر کدام از آنها برای خودشان یک پا محافل هستند! به عنوان مثال به عنوان «نشست مادران پارک لاله» دقت کنید ... حضور در این محفل صمیمی نه هزینه ای دارد و نه مشاجره !
 

 
در دنیا دو چیز تلخ است؛یکی حقیقت و دیگری ته خیار ... مادران پارک لاله حکم ته خیار را دارند هر چند که در عین حال جزئی از واقعیت هستند اما به هر حال تلخ اند؛ این مادران در جلسات هفتگی خود که معلوم نیست درباره چه موضوعاتی بحث و گفتگو می کنند (هیچ بازتابی از موضوعات گفتگو و بحث های آنان منتشر نمی شود] با راه اندازی وبلاگی با همین عنوان سعی دارند تا توجه بعضی ها را به خود جلب کنند مثلا این آقا
 
 
باراک اوباما
 
تو ایران بانوان جلساتی به اسم «جلسات هفتگی» دارند، از غیبت و سبزی پاک کردن و ... که بگذریم یک کار خیلی خوب انجام می دهند و اون اینکه هر کدام مبلغ معینی را به صندوق تحویل می دهند و این جناب صندوق (!) به قید قرعه کل مبلغ جمع آوری شده را به اون خانمی که اسمش برگزیده شده وام می دهد و بقیه ماجرا ...
 
از این رو از مادران پارک لاله صمیمانه می خواهیم عوض جلسات هفتگی و داستان سرایی در وبلاگ و غیره از بانوان ایرانی داخل کشور الگو بگیرند و خودکفا شوند، دست از سر ملت آمریکا هم بردارید که خداییش تا به حال حسابی ترکه شدند ... محترمانه ول کنید دیگه !
 
 
راستی جلسته هفتگی، این هفته در اسکله ی شهر سانتامونیکا، تقاطع خیابان کلرادو و بلوار اوشن، از ساعت یک تا پنج بعد از ظهر جمع برقرار است،ضمنا به جهت اوضاع بد مالی وسیله ایاب و ذهاب موجود نمی باشد [تا ببینیم اوباما چی می خواد]
 
به امید همراهی شما!
حامیان مادران عزادار ایران در لس آنجلس
٭ گروه حامیان مادران عزادار ایران در لس آنجلس هیچ شعبه دیگری در این شهر ندارد.
 
 

 

 

"دانا روهراباکر" سیاست مدار امریکایی طی نامه ای به «هیلاری کیلینتون» وزیر امورخارجه ایالات متحده خواستار کمک این دولت به گروه های تجزیه طلب در آذربایجان شد. هر چند سال هاست که گروه های تجزیه طلب در نواحی مختلف ایران مورد حمایت دولت های خارجی به ویژه غربی قرار گرفته اند ولی اکنون آن چه که پیش از این در جلسات خصوصی و مذاکرات و محاسبات پشت پرده بیان می شد با ظاهر علنی تری مطرح می شود. به این ترتیب بار دیگر ثابت شد که وابسته بودن گروه های قومیت گرا به دولت های خارجی و برون زا بودن آن نه یک اتهام و برچسب سیاسی که امر واقع و عینی است.
 
 
طبق نامه روهراباکر که برای وزیر خارجه هیلاری کلینتون ارسال کرد:
«کمک در مشروعیت بخشیدن به اشتیاق مردم آذری برای کسب استقلال خود، در قیاس با تهدید بمباران مخازن تحقیقاتی هسته‌ای زیرزمینی ایران، می‌تواند خطر بسیار بزرگتری برای حاکمان ایرانی به دنبال داشته باشد.»
 
سیاست مداران آمریکایی همیشه حقوق گفتاری و رفتاری را برای خود محفوظ داشته‌اند، حقوقی که اگر از سوی دیگران مطرح شود به صورت اقداماتی کاملا زشت و شیطانی قلمداد می‌شود. تصور کنید که یکی از اعضای پارلمان کشوری نامه‌ای به دولت خود بفرستد و از آن بخواهد تا از انتقال هاوایی به ساکنان هاوایی و یا بازگرداندن کالیفرنیا به مکزیکی‌ها حمایت کند. ظاهرا ابرقدرت بودن حقوق خاص خود را در پی دارد.
 
روهراباکر می‌نویسد: «حمایت از چنین همکاری‌ای برای ایالات متحده معقول به حساب می‌آید، چرا که حکومت دیکتاتوری و سلطه‌جویانه موجود در تهران دشمن ما و نیز دشمن آنها می‌باشد. مردم آذربایجان از نظر جغرافیایی از هم جدا شده‌اند و آنها پس از تقریبا دو قرن حاکمیت خارجی خواستار اتحاد مجدد سرزمین خود می‌باشند.»
 
بگذارید به رمزگشایی این جمله بپردازیم. در یک جمله، ملت و سرزمین به هم متصل بوده و تجزیه سرزمینی از کشوری به منظور الحاق آن به یک کشور دیگر آسان می‌باشد. با توجه به تمایل ایجاد خطری که حتی «از بمباران مخازن تحقیقاتی هسته‌ای زیرزمینی ایران بزرگتر است»، ظاهرا نیازی به در نظر گرفتن این حقیقت نیست که میلیون‌ها آذری ایرانی در خارج از چهار استان ایرانی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، و زنجان زندگی می‌کنند که در آنها اکثریت آذری هستند، و درصد زیادی از جمعیت مردم آذربایجان غربی کرد هستند و نه آذری. ظاهرا فاکتورهای بی‌ربطی برای روهراباکر و بیشتر سیاستمداران آمریکایی مخالف ایران وجود دارد که جزئیات نامتناسب مزاحمتی برای آنها ایجاد نمی‌کند.
 
وظیفه و ایجاد «خطر بزرگتر» ــ بخوانید بی‌ثبات کردن جمهوری اسلامی ــ آن چیزی است که اهمیت دارد، بدون لحظه‌ای فکر به هزینه‌های بالقوه‌ای که تحریک این نوع بی‌ثبات‌سازی می‌تواند در هزینه‌های زندگی و معیشتی به همراه داشته باشد..
 
 
متن کامل نامه این نماینده به کلینتون به این شرح است:
خانم وزیر
یکی از اعضای حزب حاکم جمهوری آذربایجان فوریه گذشته از دولت خواست تا نام این کشور را به «آذربایجان شمالی» تغییر دهد. سیاوش نوروزوف، یکی از اعضای پارلمان، پیشنهاد داد که 16 میلیون آذری ساکن در شمال غربی ایران (آذربایجان جنوبی) باید به صورت یک ملت واحد و متحد در بیایند. این سرزمین که آذربایجان جنوبی در نظر گرفته می‌شود، تقریبا دوبرابر جمهوری آذربایجان در شمال دارای جمعیت است. بنا بر گزارشات، این پیشنهاد مورد توجه چندین تن از اعضای پارلمان نیز قرار گرفته است.
 
در ایران، دولت تهران استان‌هایی که ساکنان آنها عمدتا قوم‌های آذری هستند را آذربایجان شرقی و غربی می‌نامد، بنابراین این موضوع خود ادله‌ای بر این ادعای دولت باکو می‌باشد که معتقدند سرزمین آذری‌ها تقسیم شده است. روسیه دیگر در این موضوع عامل تاثیرگذاری به حساب نمی‌آید، چرا که جمهوری آذربایجان استقلال خود را در سال 1991 به هنگام فروپاشی جماهیر شوروی بدست آورد. ایرانِ امروز از فارس حدود دو قرن گذشته بسیار متفاوت است.
 
به دنبال خبرهای اخیر پیرامون شکوفایی همکاری نظامی بین اسرائیل و آذربایجان، مسئله آذربایجان مجددا مطرح گردیده است. حمایت از چنین همکاری‌ای برای ایالات متحده معقول به حساب می‌آید، چرا که حکومت دیکتاتوری و سلطه‌جویانه موجود در تهران دشمن ما و نیز دشمن آنها می‌باشد. نحوه تعیین هویت، احساس وفاداری، و اقدامات مردم خاورمیانه را نمی‌توان همیشه بر اساس خطوط مرزی موجود بر روی نقشه یک کتابخانه تعیین کرد. ایران به منظور افزایش تاثیر خود در لبنان و عراق، از گروه‌های قومی و مذهبی سو استفاده کرده است. ایالات متحده باید به دنبال فرصت‌هایی باشد تا بتواند همین کار را در مناطق کلیدی انجام دهد. کمک در مشروعیت بخشیدن به اشتیاق مردم آذری برای کسب استقلال خود، در قیاس با تهدید بمباران مخازن تحقیقاتی هسته‌ای زیرزمینی ایران، می‌تواند خطر بسیار بزرگتری برای حاکمان مستبد ایرانی به دنبال داشته باشد.
 
باتشکر
دانا روهراباکر
 
 

 
گفتنی است چندی پیش دو ایرانی ضدانقلاب به نام های «امیرعباس فخرآور» و «سید محمد حسینی» با کنگرسمن دانا ملاقات حضوری داشته اند ،در این جلسه پیرامون برنامه های کنگرسمن دانا برای آینده ایران با فخرآور و حسینی گمانه زنی شده است؛هنوز از نتایج جلسه خبری در دست نیست.
 
منبع:ما هستیم

 

نظرات() 
What do you do for a sore Achilles tendon?
جمعه 24 شهریور 1396 08:34 ب.ظ
What's Taking place i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively
useful and it has aided me out loads. I am hoping to give a contribution & assist different users like
its helped me. Good job.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :