تبلیغات
شاخص ها - خودکشی با شربت گل گاوزبان؟!

شاخص ها

یکشنبه 8 اردیبهشت 1392

خودکشی با شربت گل گاوزبان؟!

نویسنده: mah   

 

 

اگر این قانون را نمی پسندیم که به وسیله رای 5-10-1389_image634289800570078750.jpg - 7.88 Kbگیری و شمارش آرا رئیس جمهور مشخص شود، می توانیم پیشنهاد بدهیم و تلاش کنیم که به جای شمارش آرا؛ طرفدارهای هر نامزد به خیابان ها بیایند و با یکدیگر کشتی بگیرند و طرفدارهای هر کس زورشان بیشتر بود او رئیس جمهور شود!

1- با توجه به اینکه خاتمی با بیان اینکه سوزاندن سرمایه هنر نیست، گفت: "من خودم را کسی یا سرمایه ای نمی دانم ولی از نظر اجتماعی و بین المللی وجهه و پتانسیل هایی ایجاد شده است." کدام گزینه صحیح است؟!

الف. ایشان شکست نفسی می کنند؛ خیلی هم سرمایه تشریف دارند!

ب. باز شانس آوردیم از این بیشتر سرمایه های این‌چنینی نداشتیم و بیشتر از این پتانسیل های این‌چنینی ایجاد نشد!

ج. البته ایشان فراموش کرد بگوید: "غیر از سوزاندن سرمایه، سوزاندن سطل زباله هم هنر نیست!"

د. ما مخلص وجهه و پتانسیل های ایجاد شده اجتماعی و بین المللی شما هم هستیم!

2- با توجه به اینکه خاتمی همچنین گفت: "آیا می توان این انتخابات را تبدیل به فضایی کرد که دشمنی ها بیشتر نشود."؛ نظر شما چیست؟!

الف. ببخشید این سئوال رو قرار بود ما از شما بپرسیم!!

ب. منظورتون اینه که شبیه انتخابات قبلی باشه؟! یا نباشه؟!

ج. یعنی اون دفعه رو ما تبدیل به فضای دشمنی کردیم؟! ... عجب!

د. ببخشید؛ منظورتون اینه که هر کسی شما گفتین بشه رئیس جمهور تا یک وقت شما و طرفدارانتون ناراحت نشین؟! درسته؟!

3- با توجه به اینکه خاتمی گفت: "اگر قانونی را نمی پسندیم تلاش کنیم به صورت مسالمت آمیز و در مسیر رسمی آن قانون به قانون بهتری تبدیل شود." کدام گزینه صحیح است؟!

الف. مثلا اگر این قانون را نمی پسندیم که به وسیله رای گیری و شمارش آرا رئیس جمهور مشخص شود، می توانیم پیشنهاد بدهیم و تلاش کنیم که به جای شمارش آرا؛ طرفدارهای هر نامزد به خیابان ها بیایند و با یکدیگر کشتی بگیرند و طرفدارهای هر کس زورشان بیشتر بود او رئیس جمهور شود!

توضیح: این سئوال گزینه دیگری ندارد!

4- خاتمی گفت: "الان قصد ندارم در باب نامزدی خود برای ریاست جمهوری اعلام نظر کنیم ولی فقط سؤال می کنم که اگر به هر دلیل فردی مانند من را نخواهند و به هر قیمتی نگذارند که علی رغم خواست شما بیاید، آن روز آنان که امیدوار بودند چه حالی پیدا می کند؟!"

به نظر شما آن روز؛ آنان که امیدوار بودند خاتمی بیاید چه حالی پیدا می کنند؟!

الف. طرفداران خاتمی از شدت افسردگی با خوردن شربت گل گاوزبان اقدام به خودکشی می کنند!

ب. طرفداران خاتمی برای کم شدن ناراحتی هایشان چند سطل زباله را آتش می زنند!

ج. طرفداران خاتمی همه جا شیرینی پخش می کنند و خدا را شکر می کنند که خاتمی نیامد! زیرا در رودربایستی مانده بودند و از او دعوت به کاندیداتوری می کردند.

د. همه موارد!

5- خاتمی گفت: "من به فکر ... ."

الف. این هستم که الآن موسوی تابلوی نقاشی برایش مهیا هست؟! او اگر روزی یک نقاشی نکشد روحیه اش لطمه می بیند!

ب. بازگشت دوباره به قدرت هستم!

ج. این هستم که انرژی هسته ای خیلی خطرناک است! زودتر دوباره کلیه غنی سازی ها را تعلیق کنیم!

د. اصلاحات و به فکر جماعتی که به هر حال به من لطف دارند هم هستم.

(گزینه دال صحیح است!)

6- خاتمی گفت: "مردم می خواهند تورم وحشتناک، بی کاری گسترده، رواج نابسامانی و فساد و بی حرمتی و انزوا و فشارها و تحریم ها که روز به روز بیشتر شده خیلی زود رفع شود، ولی چه کسی می تواند قول بدهد که اگر کارشکنی ها و موانع باشد می تواند چنین کاری را بکند."

نکته ضروری: خب دیگه! فرض محال که محال نیست! ایشون از الان داره توجیه میکنه که اگه رئیس جمهور شد و نتونست کاری کنه بگه کارشکنی و موانع بوده!

رها ابریشمی

 

هدیه ارشاد به خوانندگان ستاد انتخاباتی: مجوز کنسرت!

خوانندگانی که در ستادهای انتخاباتی فعالیت کنند، مجوز کنسرت هدیه می‌گیرند.

 

ایسنا،دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: مجوز فعالیت هنرمندان موسیقی که قصد فعالیت در ستادهای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را دارند، با سرعت صادر می‌شود.

 

به منظور افزایش سطح شور و شعف جامعه در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، صدور مجوز اجرای گروه‌های هنری و خواننده‌های عرصه موسیقی که قصد فعالیت در ستادهای تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری اسلامی ایران را دارند، در اسرع وقت صادر می‌شود.

 

دفتر موسیقی در گزارشی آورده است: بدیهی است، عدم اخذ مجوزهای مذکور از دفتر موسیقی معاونت امور هنری، تبعات قانونی به همراه داشته که بر عهده مراکز برگزار کننده ،گروه‌های هنری و هنرمندان خواهد بود.


 

 

چه کسانی به تجزیه ایران می اندیشند؟

به هر حال، کردستان ملک شخصی کسی نیست که بخواهد آن را در سر هر بازار به حراج بگذارد، همین آقای مصطفی هجری سرکرده تروریست حزب دمکرات کردس7438_245.jpg - 49.49 Kbتان ایران از حمله جورج بوش به ایران حمایت کرد، یعنی کسی است که دوست دارد دائما در کردستان جنجال و آشوب باشد تا او نامی در میان رسانه ها داشته باشد . .

آکام نیوز:هر ایرانی با غیرتی از مساله جدا سازی ایران و هرگونه نظر خارجی های بر گوشه گوشه خاک کشورش ناراحت می شود اما ظاهرا بعضی از افراد هستند که همه جوره حاضرند کشور را به تاراج فروش بگذارند و با خوش خدمتی به خارج نشینان برای خود عزت و احترامی بتراشند .

داستان تلاش برخی از اهالی کردستان که سال ها تلاش کردند به جدایی کردستان از ایران دامن بزنند نیز از این دسته است .اما برای اینکه بدانیم چه کسانی دوست دارند وطن خود را به حراج بگذارند در سه بخش به بررسی این افراد پرداختیم . .

1- کنفرانس کانادا – کنفرانسی که حال اپوزیسیون برگزار کرده یا هر سازمان دیگری ، خود مبحث جداگانه ای است . اما گروهی که هنوز فکر شان رشد چندانی نداشته است آن را ایران فدرال می نامند ؛ یعنی اگر در اینده ایران، تغییراتی رخ داد، انگاه حضرات به بهانه فدرال بودن و ملت – ملت کردن، ایران را تکه و پاره کنند.

از نظر آزادی بیان، در دنیای امروز، مبارک شان باشد؛ می توانند هر سخنی را بیان کنند؛ اما نکته قابل توجه این است که خود را کفیل و وکیل و وصی ایران ننامند، مثلا کسی تحت عنوان دبیرکل حزب منحله و تروریست دمکرات کردستان ایران در این مراسم حضور می یابد و خود را نماینده ملت کرد معرفی می کند.

به زبان بسیار محترمانه باید گفت ایشان مسئول یک سازمان یا نهاد محلی کردستان است و نه جامعه کردستان.

این حزب تروریست در اصل متعلق به قاضی محمد است که ایرانی تر از هر ایرانی بود و نمی خواست که یک وجب از مهاباد در اختیار اجانب قرار گیرد.

گرچه انگلیس برای او مزاحمی – به نام بارزانی - را روانه کرد تا بساط او را بهم بزند و بعدها خود به سینه افسر ایرانی آتش گشود و به آغوش روس ها رفت ؛ اما او خود به استقبال ارتش ایران رفت تا مبادا علیه امنیت کشور، شناسانده شود و عوامل انگلیسی ها به دور از چشم شاه، او را اعدام کردند .

پس این افراد دنباله رو آرمان قاضی محمد نبوده و نیستند و نه قاضی محمد با مصطفی بارزانی قابل قیاس است –قاضی فردی ایران خواه بود و بارزانی یک شورشی امی و قبیله ای – و نه جانشین مدعی امروزش – مصطفی هجری - در آن شان و منزلت قرار دارد.

قاضی محمد بنا به گفته صریح سرلشگر فضل الله همایونی در صاحبه با تاریخ شفاهی دانشگاه هاروارد، وقتی که قاضی محمد به دیدار نمایندگان حکومت مرکزی رفت، بارزانی و سربازانش به سوی او و ماشین ارتش و جیب همایونی، شلیک کردند ؛ زیرا نمی خواستند او به روس ها و تجزیه طلب ها، پشت کند و همین نکته را بعدها در مصاحبه با آدامسون تکرار کرد و قاضی محمد را انسانی ترسو و جبون نامید !

به هر حال، کردستان ملک شخصی کسی نیست که بخواهد آن را در سر هر بازار به حراج بگذارد، همین آقای مصطفی هجری از حمله جورج بوش به ایران حمایت کرد، یعنی کسی است که دوست دارد دائما در کردستان جنجال و آشوب باشد تا او نامی در میان رسانه ها داشته باشد.

اما بهتر است در همان شهر کویه، به اداره نانوایی اش بپردازد و ۱۲۰۰ خانواری که هر ماه از اقلیم کردستان، برایشان حقوق می گیرد؛ و نکته بامزه حکایت هم نشستن رضا پهلوی در کنار اوست که به یاد دارد در مصاحبه ام با وی گفت "ایران، یکپارچه بودن و رنگ رنگ بودن مردم و زبانش، مهم ترین ویژگی اش می باشد، و یک ملت واحد به اسم ایران داریم" ، حال فراموش فرموده اند این کلام عقلانی را ؟ اگر نه، چرا با مصطفی هجری نشسته و هم آواز شده اند ؟ …

داریوش همایون گفت : " که این گروه ها در پس پرده فدرالیسم، همان تجزیه را دنبال می کنند " ، و آن پیر دانا، به حق گفت داستان را. ۲٫ گروهی هم مانند حزب ناشناخته PAK خواهان بازگشت به تاسیس جمهوری مهاباد شده اند.

می دانیم که جمهوری مهاباد حاصل تشویق روس ها در ایران بود که می خواست در شمال غربی ایران ، خط مشی تازه ای را بیازماید و به تبلیغ ناسیونالیسم افراطی پرداخت .

جمهوری آذربایجان و جمهوری مهاباد درست شدند که اولی در آذر ۱۳۲۴ و دومی در بهمن همان سال حکومت خودمختار خود را در تبریز و مهاباد اعلام کردند و جمهوری مهاباد نقطه عطف آغاز فعالیت سیاسی در کردستان بود و حتی بر ادب و هنر کردستان ایران و عراق و ترکیه هم تاثیر گذار بود و سالهاست که مورد بررسی و نقد قرار می گیرد.

شاه ایران برای دلجویی کردها، فرزندان قاضی محمد – از جمله علی قاضی – را با بورس ساواک به ادامه تحصیل فرستاد و رابطه علی قاضی با اداره ساواک آلمان، چیزی پنهانی نبوده و نیست و تا ۱۳۵۷ ادامه داشت و حتی قران خطی پدرش را به ساواک اهدا کرد. این حزب پاک ، که تحت نظارت و کنترل و تحت الحمایه حزب دمکرات کردستان عراق است، به تازگی بیان داشته است که جبهه کردی تشکیل شود

و همه به عهد و ایام جمهوری مهاباد بازگردند و چهارچوب ارضی ایران و حفظ تمامیت ارضی کشور را یک اصل تحمیلی نامیده است و خواهان تشکیل کردستان بزرگ شده است.

این آقایان که خود را بیشتر به بارزانی نزدیک می بینند ، یک سند بارزانی را یا فراموش فرموده اند و یا نمی خواهند بشنوند :

در نامه ای که مصطفی بارزانی در پاسخ به امیر بوتان – از رهبران کردستان سوریه – نوشته است نکات قابل توجهی ذکر شده است.

گرچه آغازاین نامه بارزانی با احترام نوشته شده اما در میانه نامه به استهزا و تمسخر امیر بوتان می پردازد . یکی از کردهای سیاسی کردستان سوریه – عمر شیخ موس – که از دوستان جلال طالبانی محسوب می شود و مدتی هم مسئولیت بخش کردی رادیو صدای آمریکا را به عهده داشت اخیرا در خاطرات خود این نوشته را منتشر کرده است ، گرچه راقم این سطور آن نامه را نزد شادروان دکتر محمد مکری در پاریس دیده بودم . و آن استاد فقید هم همواره می گفت ” به هر حال در جریان تاریخ معاصر کردها ، بارها و بارها از حربه استقلال کردستان و تشکیل کشور، توسط کشورهای آلمان و شوروی و انگلستان و آمریکا سو استفاده شده است ” ، اما در واقع تحقق چنین امری محال می نماید و به تازگی هم جلال طالبانی آن را رویای شاعرانه نامیده است .

در نامه بارزانی در پاسخ به امیر بوتان چنین آمده است :

تقدیم به برادر عزیز و دوست داشتنی امیر بوتان / …نامه ات به دستم رسید و از معنی و مفهوم محتوی ان متوجه شدم و نامه ها ی قبلی ات نیز رسیده است… عرض شما در این نامه بسیار ناپاک و نجس این است که تو را فراموش نکنیم با این چیزهایی که می فرستید…

چون تصور می کنی که ما خسته شویم و تو را شریک خودمان کنیم ، و باید به تو اعلام کنم که یاغی بودن در شمال عراق تنها برای تفریح و خوشی زندگی ماست، انگار تو بسیار خل وضع و احمق هستی که باور کرده ای ما برای آن خواب و رویای دست نیافتنی ، جنگ می کنیم . و تا کنون ما در تاریخ نشنیده و نخوانده ایم که روزی روزگاری کشوری باشد که نامش کردستان باشد و هیچ چیزی که سبب مادی و معنوی داشته باشد برای آن – چه که ما کردستان می نامیم – وجود ندارد….

در پایان از تو می خواهم که به ارسال نامه های مزخرف خود ادامه ندهی که از ما می خواهی که سهیم و شریک شوی در آن خوابی که می بینیم و ما چه بسیار افرادی مانند تو را آزامایش کرده ایم ، حتی امپراتور پیر را که بریتانیای کبیر نام دارد ، که به ما وعده داد و چنان کرد که ما در دام بیفتیم و سپس دست از ما شست و رفت …

اگر هم تو در سخنانت راست می گویی و دلسوز هستی ، وظیفه تو ان است که تلاش کنی ما را یاری دهی و نباید از وعده هایت، عقب نشینی کنی …و من ان افرادی را که برایشان نامه نوشته ای ، مطلع کرده ام که پاسخی به تو ندهند چون نامه هایت نشانه اثبات طمع های توست… / بزرگ تو : ژنرال مصطفی بارزانی [ کتاب زندگی نامه عمر شیخ موس، ص ۲۸۷ / پشکۆیه‌ک له‌ خۆڵه‌مێشدا (ژیاننامه‌ی هۆمه‌ر شێخمووس)/ چاپ عراق] و این در حالی است که گروهی معتقدند "حسین یزدان پناه ، علی قاضی – را رهبر این گروه پاک نامید تا از اعتبار و نام و نفوذ شهرت قاضی محمد برای به رسمیت شناختن محفل جدیدالتاسیس پاک (حزب آزادی کردستان) استفاده کند" و خود نیز، تسبیح ریا و مداحی کرد و کردستان را می چرخاند و خود را ناجی کردستان می داند،

کسی که گزارش ها متفاوت رسانه های محلی و یا ارسال شده به اداره امنیت عراق و ترکیه او را به قاچاق مواد مخدرو قاچاق انسان و … متهم کردند که وی همه را شایعه ضد – کردها نامید و بعد اعتراض و انشعاب سمکو یزدان پناه یا همان حسن یزدان پناه – برادرش – نیز تحت عنوان (اتحادیه انقلابیون کردستان) را توطئه علیه آرمان خلق کرد نامید و بنا به روابط اش با حزب پارتی دمکرات کردستان عراق، برادرش را به زندان افکند.

و این حرکت موجب شد تا بیش از پیش منتقدان علی قاضی – فرزند قاضی بزرگ را – یک ربات بی تحرک و مجسمه ای نمادین بر سکان رهبری حزب آزادی کردستان” بنامند. ۳٫ العربیه خبر داد که ” نمایندگان اقوام و اقلیت های ایرانی روز دوشنه ۲۳ / ۵ / ۲۰۱۱ در کنگره آمریکا برای بررسی اوضاع جاری در ایران سمیناری تحت عنوان ” ملیت ها ، اقوام واقلیت های اتنیکی ومذهبی در محاصره حکومت ایران ” برگزار کردند.

در این سمینارنمایندگان برخی از احزاب وتشکل های ایرانی مخالف جمهوری اسلامی و همچنین تعدادی از نمایندگان کنگره وکارمندان ارشد آن شرکت داشتند”. اینکه هر گروهی می تواند یکی از اتاق های کنگره را به منظور یک گردهمایی اجاره کند و برنامه ای را اجرا کند، زیاد نیازی به توضیح ندارد و لزوما این جلسات نشانه تایید کنگره نبوده و نیست، اما نکته در خبر العربیه اینکه ” مصطفی هجری ، دبیرکل حزب منحله دمکرات کردستان ایران ، کریم عبدیان نماینده کنگره ملیت های ایران فدرال درآمریکا ، محمد حسن حسین برفعال بلوچ ، لیلی میلانی رئیس سازمان دفاع از حقوق زنان ایران ، کارول پرون هوبر نویسنده کتاب مرگ دکترقاسملو، سام یربی وکیل و فعال دفاع از حقوق اقلیت یهودی در ایران و نویسنده کتاب ” ۳۰ سال بعد ” حضور داشتند.

و مصطفی هجری دبیرکل حزب دمکرات کردستان ایران در این سمینار جمهوری اسلامی ایران را به نقض گسترده حقوق بشر و آسمیلاسیون ( همگرایی ) اجباری ملیت های غیرفارس متهم کرد و لیستی از موارد نقض حقوق بشر در کردستان ارائه کرد.

و هجری برکناری وسقوط جمهوری اسلامی ایران را اولین شرط هر نوع تغیر دمکراتیک در ایران دانسته و نظام ولایت فقیه را ” سیستم حکومتی عقب افتاده و غیردمکراتیک ” خواند. در حالی که در همان کنگره، چند روز پیش – در روز ۲۸ اوریل ۲۰۱۱، یکی از سخنران ها Anthony Codesman عضو ارشد CSIS بود که سخنانی بسیار سنجیده درباره تغییرات سیاسی منطقه اظهار داشت و همان روز و روز پس از ان ، در مصاحبتم با او پی بردم که آمریکا هرگز خواهان دفاع از ناسیونالیسم کور در منطقه نبوده و نیست و صلاح و مصلحت جامعه ایران هم حفظ یکپارچگی است و اتحاد.

این استراتژیست معروف آمریکایی نیک می داند که این نوع گفتارهای تجزیه طلبانه جامعه جوان و آگاه ایران را پس خواهد زد. هجری – زاده نقده ۱۹۴۵ و آموزگار ابتدایی – پس از مرگ سعید شرفکندی –در ۱۷ سپتامبر ۱۹۹۲ دربرلن – رستوران میکونوس ، بر صندلی قدرت تکیه زد؛ برخلاف اسلافش در اوریل ۱۹۹۳ به همان کنگره واشنگتن رفت و بعد به لندن ودیدارهای دیگر. – که در کنگره ۱۹ اوریل ۱۹۹۵ صندلی را برای عبدالله حسن زاده ترک میکند – در این ۱۰ -۱۱ سال کنگره، برای ایران و ایرانی خوابی دیده است که هجری به انتظار تعبیرش نشسته است ؟

پس از این ۳ اپیزود کوتاه ، باید بگویم ایرانیان در ۱٫۵ قرن اخیر، راه آزادی و استقلال را کج دار و مریض پیموده اند، و هر کسی که سنگ بنای سیاستش را بر یک کشور خارجی بناکرد، دیر یا زود، از اوج قدرت به پایین سقوط کرد، و این ها درس تاریخ معاصر ماست که نه سیاست آلمان و روس و نه ترک و انگلستان و آمریکا، راه نجات ایران نیست ؛

اما باز هم دنبال یک رویای غیر واقعی رفتن، نشانه سلامت فکر و اندیشه نیست و می توان پرسید آیا تفکر غالب بر جامعه ایران و به ویژه نسل جوان ایرانی، ملت – ملت کردن و تجزیه و فدرال کردن ایران است ؟ …

در سال ۱۳۲۴ آصف اعظم – والی کردستان ایران – از سنندج ، پیامی به قاضی محمد فرستاد که باید در جهت به رسمیت شناختن هویت کردها در نزد حکومت مرکزی تلاش کرد، نه آنکه خرد و دل خود را به دست احساسات و موج هیجان گروهی بی برنامه سپرد، همان توصیه ای که بعدها صارم الدین صادق وزیری در بهار ۱۳۵۸ به عبدالرحمن قاسملو باز گفت.

برای هویت و تاریخ و فرهنگ کردی باید تلاش کرد و اگر در سیاست حکومت مرکزی و یا حرکت اجتماعی ایران شرکت جسته می شود، دل درگرو رشد و اعتلای خط استقلال و آزادی ایران و ایرانی نهاده شود نه اینکه چنین مضحکه خاص و عام شد و خود را نماینده مردمان کرد نامید. خرد و عقل و اندیشه هر ایرانی و به ویژه کردها، رشد و اعتلا و زدودن غبارها و پلشت بری از راه اندیشه آزاد جامعه ایرانی است نه سرگرم شدن به داستانی بی مزه و تکراری .

 

 

نظرات() 
http://coldskin3734.jimdo.com/
سه شنبه 24 مرداد 1396 02:00 ب.ظ
Greetings from Colorado! I'm bored to tears at work so I decided to check out your
site on my iphone during lunch break. I love the info you present here
and can't wait to take a look when I get home.
I'm amazed at how fast your blog loaded on my cell phone ..
I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyways, amazing blog!
عسل
شنبه 21 اردیبهشت 1392 04:13 ب.ظ

سلام وبلاگ زیبایی داری
بیا به آدرس زیر ثبتش کن تا بازم بهت سر بزنم تازه افزایش بازدید هم داری مطمئن باش ضرر نمیکنی
http://nimdar.net
مهسا
جمعه 20 اردیبهشت 1392 12:22 ب.ظ
سلام وبلاگ زیبایی دارید بیا به آدری زیر ثبتش کن تا بتونم هر روز بهت سر بزنم و افزایش بازدید داشته باشید همه وبلاگ نویسها هستند ضرر نمیکنید
http://nimdar.net
سحر
پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392 05:09 ب.ظ
سلام خوبی؟وبلاگ قشنگی داری منم یه سایت دارم خوشحال میشم به منم سر بزنی
مدیریت سایت سون لینک
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 02:29 ب.ظ
سلام . همکار خوبم اگر تمایل داشتی به سایت منم سر بزن و تبادل لینک کن
یاشار
دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 04:43 ب.ظ
سلام خوبین ؟ وبلاگ بسیار زیبایی دارین به منم سر بزنین . اگر همینطور وبلاگتون را اپدیت و بروز نگه دارید محبوبیت و بازدیدتون هم بالا خواهد رفت .برای حمایت از ما اگر دوست داشتین ما رو به اسم تیم نرم افزاری دنیز سافت لینک کنید. ممنونم
سحر
دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 01:47 ب.ظ

سلام خوبی؟
بازم من بهت سر زدم بی معرفی چرا به من دیگه سر نمیزنی؟
ساناز
دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 10:51 ق.ظ

سلام من ساناز هستم وبلاگ خوبی داری و برات آرزوی موفقیت می کنم امیدوارم یه روزی با این مطالب خوبت یکی از بهترین وبلاگ های ایران را داشته باشی می خواستم با هم تبادل لینک داشته بلاگتو تو سایت من بذار
باشیم اگر موافقی یه سری به سایت من بزن و آدرس ومرسی

weblog nevisan?
یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 07:04 ب.ظ
سلام بهترین سایت برای معرفی و معروف کردن وبلاگتان در بین وبلاگ نویسان ایرانی افتتاح شد شما هم تا فرصت باقی است همین حالا وبلاگتان را در این سیستم رایگان ثبت کنید
منتظر حضور شما در جمع بزرگ وبلاگ نویسان میهن هستیم
حسین
یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 04:23 ب.ظ
سلام ، وبلاگ فوق العاده ای دارید

اگر می خواهید تمامی بازدید شما به پول تبدیل شود در ایران پاپ آپ عضو شوید

مثلا :

2000 بازدید کننده در روز = 40.000 ریال

در این روش هیچ بنر و متنی در وبلاگ شما نمایش داده نمی شود

مطمئن باشید "شرکت ایران پاپ آپ" منتظر شماست
http://irpopup.ir/index.php?page=register&refer=1243
احسان
یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 03:55 ب.ظ
بهترین راه برای افزایش بازید وبلاگت اینه که تبادل لینک کنی سایت من هم به صورت رایگان و اتوماتیک لینکت رو ثبت می کنه . اولین قدم رو برای افزایش بازدید وبلاگت بردار!!!

وارد سایت من شو و لینک وبلاگت رو بین هزاران لینک وبلاگت های دیگه بزار.
مهتاب
یکشنبه 8 اردیبهشت 1392 03:52 ب.ظ
وبلاگت بیسته!!!!!!!!!!!!!
D;
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :