تبلیغات
شاخص ها - .

شاخص ها

شنبه 18 خرداد 1392

.

نویسنده: mah   

دیده‌بان: شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان بازوی جنگ روانی سازمان جاسوسی انگلیس یک هفته مانده به انتخابات بخش ویژه‌ جاسوسی در انتخابات را در صفحه نخست خود قرار داده است. که به خوبی خبر از برنامه‌ ویژه آنان برای انتخابات می‌دهد.

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، بازوی جنگ روانی سازمان جاسوسی MI6 که همیشه تلاش کرده تا به نحوی در انتخابات‌های مختلف در کشور اثر بگذارد در آخرین اقدام با نزدیک شدن به انتخابات و تنها هفت روز مانده تا آفریدن یک حماسه عظیم توسط مردم در وب‌سایت رسمی این شبکه لینکی برای جاسوسی در انتخابات گذاشته است.

بی‌بی‌سی فارسی این بخش را که دوباره به صفحه نخست وب سایت خود بازگردانده و نام جاسوسی را به شاهد عینی تغییر داده است. از نکات جالب توجهی که در این صفحه قابل مشاهده است انتشار فیلم‌هایی از مراسم تشییع امام‌جمعه اسبق اصفهان بوده که تعدادی از اصحاب فتنه تلاش کرده بودند تا این مراسم را با همکاری بخشی از باند منتظری و سید مهدی هاشمی معدوم به تشنج و درگیری بکشانند.

این شبکه با استفاده از همین ترفند در فتنه 88 توانسته بود تعدادی از جوانان را در راستای اهداف شوم خود فریب دهد. این شبکه در توضیح این بخش از سایت خود که مصداق عینی جاسوسی است به توضیح شهروند ـ خبرنگار پرداخته و معتقد است این پدیده نوظهور موجب بروز تحولاتی شگرف و بزرگ در جهان شده است. اگرچه ماهیت این کار جاسوسی است ولی بی‌بی‌سی آن را «روایت متفاوت فرد حاضر در صحنه»! معرفی می‌کند. این شبکه انگلیسی اینچنین مخاطب خود را تهییج و تحریک می‌کند که بی‌بی‌سی اتفاقات را از قول آنان روایت خواهد کرد.

شهروند خبرنگار

خاطر نشان می‌شود که در بهمن‌ماه سال 1391 نیز شبکه‌ دیگری به جمع تلویزیون‌های ماهواره‌ای اضافه شد به نام «ایران فردا» که توسط "علی‌رضا نوری‌زاده" و با پول سعودی‌ها اداره می‌شود. مهاجرانی و نوری‌زاده طی سفری که به الجنادریه داشتند هزینه راه‌اندازی یک تلویزیون را از آنان دریافت کردند. جالب آنجاست که نوری‌زاده همان اولین باری که مقابل دوربین این تلویزیون قرار گرفت از جذب جاسوسان در داخل کشور سخن به میان آورد و از عوامل جریان فتنه خواست تا برای این شبکه عکس، خبر و فیلم ارسال نمایند و در ازای آن نیز 100 دلار بپردازد. پس از تقسیم کاری که در تلویزیون صورت گرفته است مسئولیت جذب، سازماندهی و هدایت جاسوسان بر عهده «فرنوش رام» قرار گرفت. وی از افسران موساد است و ارتباط بسیار تنگاتنگی با نوری‌زاده دارد.

لازم به ذکر است که همکاری با این بخش از وب‌سایت بی‌بی‌سی مصداق بارز جاسوسی و خیانت به ملت و کشور است.

 

 

 


aaaa11751.jpg - 40.73 Kbحضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اساتید، قاریان و حافظان شرکت‌کننده در مسابقات بین‌المللی قرآن، یکی از دستورات مهم قرآن خطاب به مسلمانان را حفظ اتحاد و یکپارچگی دانستند و تأکید کردند: امروز هر حنجره و زبانی که مسلمانان را به وحدت دعوت کند، حنجره الهی است و هر حنجره و زبانی که مسلمانان و مذاهب اسلامی را به دشمنی با یکدیگر تحریک کند، زبان شیطان است.

فارس ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار اساتید، قاریان و حافظان شرکت کننده در سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، یکی از دستورات مهم قرآن خطاب به مسلمانان را حفظ اتحاد و یکپارچگی دانستند و تأکید کردند: امروز هر حنجره و زبانی که مسلمانان را به وحدت دعوت کند، حنجره الهی است و هر حنجره و زبانی که مسلمانان و مذاهب اسلامی را به دشمنی با یکدیگر تحریک کند، زبان شیطان است.

حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با تأکید بر لزوم انس و آشنایی بیشتر مسلمانان با قرآن و معارف سعادت بخش و عزت آفرین آن افزودند: یکی از خطاب های قرآنی به مسلمانان، اتحاد حول ریسمان الهی و متفرق نشدن است که در مقابل آن، آموزش و روش استعماری قرار دارد که ایجاد اختلاف میان امت اسلامی و تشدید تعصب های مذهبی، دستور کار آن است.

ایشان با اشاره به فریب خوردن برخی حکومت ها و دولت های اسلامی، و بازی آنان در زمین دشمن، خاطرنشان کردند: اتحاد و اتفاق میان مسلمانان، یک فریضه فوری است.

رهبر انقلاب اسلامی، کشتار و خونریزی، تروریسم کور و فجایع مربوط به آن، و بوجود آمدن فرصت برای رژیم غاصب صهیونیستی را از نتایج اختلاف و تفرقه میان امت اسلامی برشمردند و گفتند: امروز، روز امتحان برای مسلمانان و دولت های اسلامی است، و ملت های اسلامی باید کاملاً هوشیار باشند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به موج اسلام ستیزی که از جانب غرب بر ضد دنیای اسلام آغاز شده است، تأکید کردند: دشمنان غربی، شمشیر را بر ضد مسلمانان از رو بسته اند، بنابراین امت اسلامی باید عوامل اقتدار و توانایی درونی خود را تقویت کنند که یکی از مهمترین این عوامل، اتحاد و یکپارچگی و تمرکز بر نقاط اشتراک است.

رهبر انقلاب با اشاره به اینکه دنیای اسلام امروز تشنه ی حقایق قرآنی است افزودند: برخلاف گذشته که برجستگان دنیای اسلام برای رساندن صدای آزادی خواهی خود شعارهای سوسیالیستی و کمونیستی سر می دادند امروز از شرق تا غرب دنیای اسلام اگر کسانی بخواهند شعار عدالت، استقلال، آزادی و عزت را فریاد کنند شعارهای قرآنی را سر می دهند.

ایشان برگزاری جلسات و مسابقات قرآنی را وسیله ای برای نزدیک شدن بیشتر به حقیقت و روح قرآن کریم دانستند و خاطرنشان کردند: فراگرفتن معارف قرآنی زمینه ای برای رسیدن به سلامت، امنیت و عزت و سامان یافتن زندگی مسلمانان در سایه ی تعالیم قرآن است.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گزارشی از تلاشهای این سازمان در جهت بسط معارف قرآنی و همچنین برگزاری سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی حضور قاریان، حافظان و اساتید قرآنی از 70 کشور جهان را از نقاط برجسته این دوره از مسابقات خواند و گفت: سازمان اوقاف در یکسال گذشته به منظور توسعه و همچنین ارتقاء فعالیتهای قرآنی در کشور برنامه های متنوعی را در دستور کار قرار داده است.

 


ادعای مطرح شده عارف در مناظره انتخاباتی در خصوص برخورد امنیتی با برخی هوادارن وی قویا توسط مقامات امنیتی و انتظامی تکذیب شد.

بولتن نیوز  محمدرضا عارف کاندیدای اصلاح طلبان در حاشیه سئوالی از محسن رضایی مدعی شد که چندتن از طرفداران وی در بازار تهران در پی شعارهایی به نفع وی و یکی از سران فتنه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.


همچنین عارف مدعی شد یکی از میزبانان وی در ارومیه به اتهام میزبانی از وی بازداشت شده و سه هفته بدون اطلاع خانواده وی از وضعیتش در بازداشت به سر می برد.

یک منبع آگاه در مصاحبه با سرّنیوز به نقل از مقامات امنیتی و انتظامی ضمن تکذیب این موضوع اعلام کردند که هیچ فردی در رابطه با حضور آقای عارف در بازار تهران توسط نیروهای امنیتی و انتظامی بازداشت نشده است ضمن اینکه فرد بازداشت شده در ارومیه به نام الف.م که از عناصر افراطی در استان می باشد بیست روز قبل و پیش از تایید صلاحیت ها به دلیل جرائم عدیده امنیتی از جمله توهین به نظام و رهبری و مطرح کردن مسائل قومیتی و ضدامنیتی در صفحه فیس بوکش بازداشت شده و آقای توفیقی (رئیس ستاد عارف در ارومیه) نیز هرگونه ارتباط نامبرده با ستاد عارف در ارومیه را تکذیب کرده است


گفتنی است هنگام بازداشت نامبرده کوچکترین بحثی در مورد تایید صلاحیت عارف مطرح نبوده و حتی الف.م به شدت نسبت به کاندیداتوری عارف با وجود افراد شایسته تر اصلاح طلب همچون خاتمی معترض بوده است.

بنظر می رسد که آقای عارف برای جلب آرای خاموش و حامیان فتنه و ضدانقلاب که قصد مشارکت در انتخابات را ندارند به اینگونه اقدامات و اظهارات سخیف و بی پایه روی آورده است

 


بولتن نیوز ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در واکنش به سخنان محمدرضا عارف در مناظره تلویزیونی اطلاعیه‌ای صادر و سند دستور برخورد با دانشجویان به امضای دکتر معین را منتشر کرد.


متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

جناب آقای عارف ما دانشجویان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل به شما توصیه می کنیم با طناب پوسیده دوستان اصلاح طلب خود به چاه نروید.

«متاسفانه امروز فضای دانشگاه های ما، فضای آماده برای آزادی اندیشه فضای تضارب آرا و دیدگاهای مختلف نیست… امروز فضا برای فعالیت جنبش دانشجویی، مخصوصاً اگر جنبش های مستقل و نقد کننده نهاد قدرت باشد، غبار آلود شده است. آقای خاتمی در دولت اصلاحات با دانشجویان نشست هایی زیادی داشتند که دانشجویان خیلی راحت ایشان را نقد می‌کردند و هیچ اتفاقی برای دانشجویان نمی افتاد!…»

جملات و عبارات بالا، سخنانی است که این روزها با ژستی معصومانه و البته طلبکارانه در برنامه‌ها و سخنان کاندیداها مطرح و چنان با آب و تاب از آزادی دانشجویان در دوره اصلاحات سخن گفته می شود که هرکس نداند، تصور می‌کند در آن دوران آزادی بیان و عقیده واقعا در دانشگاه‌ها وجود داشته است. این سخنان یا ناشی از فراموشی است و یا اینکه خدای نکرده می‌خواهند از فراموشی دیگران سوءاستفاده کنند!

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از دانشجویانِ منتقد اصلاحات، در آن دوران وضعیت مناسبی نداشتند و در مواردی با برخورد شدید مسئولان اصلاح‌طلب دانشگاه‌ها مواجه و حتی از دانشگاه اخراج می‌شدند. اگر به زعم افراد، امروز برخی از دانشجویان به جرم اعتراض به حاکمیت و یا دولت، از تحصیل محروم می‌شوند، در دوره اصلاحات برخی دانشجویان صرفا به علت اعتراض به مسئولان اصلاح طلب دانشگاه از تحصیل محروم می‌شدند!

اما امروز بالاخره یک نمونه از شاهکار اصلاح طلبان در برخورد با دانشجویان منتقد و سند مظلومیت دانشجویان در رسانه ملی برای اولین بار در جریان مناظره کاندیداهای انتخابات مطرح شد.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل شهادت می دهد آنچه امروز از رسانه ملی مطرح شد واقعیتی دردناک است که در دوران اصلاحات بر دانشجویان منتقد آقای خاتمی رفته است. جایی که آقای معین وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نامه ای به آقای سیدمحمد خاتمی در اعتراض به یک تجمع دانشجویی، از رئیس‌جمهور وقت می‌خواهد که با دانشجویان تجمع کننده برخورد "امنیتی اطلاعی قضایی سیاسی حقوقی" شود.

جناب آقای عارف!

ما دانشجویان شما را در وهله اول انسانی صادق و معتدل می دانستیم و حداقل خواسته ما این است که همانند همان ایام که در برابر این ظلم آشکار به دانشجویان سکوت کردید، این بار هم سیاست سکوت خود را پیشه کنید و با طناب پوسیده افرادی چون آقای معین که معلوم نیست با چه حجتی نامه ای که خود مکتوب و امضا نموده را تکذیب می‌کند، به چاه نروید.

این نامه موجود و مجددا در اختیار رسانه ها و جنابعالی قرار می گیرد و پیشنهاد ما این است که بر طریقه خود استوار باشید و لااقل برای حفظ آبروی خود با تظلم خواهی از دانشجویان آن ایام آلامی بر دردهای آنان باشید.

باشد که جبران مافاتی برای شما باشد چرا که جنابعالی حرف دروغ و کذب آقایان معین و ظریفیان را در رسانه ملی واگویه نمودید.

اما مطالبه به حق اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل از کمیسیون تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آن است که در جهت عدالت رسانه ای و تنویر افکار عمومی و احقاق حق این اتحادیه دانشجویی، پیش از پایان تبلیغات تلویزیونی، سند دستور برخورد امنیتی با دانشجویان را به سمع و نظر ملت ایران برسانید.

والسلام

 

تخریب جلیلی در گردهمایی تبلیغی برای برخی کاندیدا

در گرهمایی که حامیان برخی کاندیدا در چهارراه ولیعصر و میدان فردوسی داشتند، بعضا به تخریب جلیلی پرداخته از مردم می خواستند تا به این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری رای ندهند.

گروه سیاسی ـ در طی چند روز گذشته حامیان برخی کاندیدا عصرها با حضور در چهار راه ولیعصر و میدان فردوسی با در دست داشتن عکس کاندیدای مدنظر خود به تبلغ چهره به چهره می پرداختند و از مردم می خواستند تا به کاندیدای مورد حمایت آنها رای دهند.

بر اساس مشاهدات خبرنگار بولتن نیوز در این میان برخی از افراد که بصورت سازماندهی شده علیه جلیلی تبلغ می کرده و در واقع به تخریب سعید جلیلی می پرداختند، جلب توجه می کردند.
این افراد در اطراف میدان فردوسی در حالی که عکس سعید جلیلی را در دست داشتند، از مردم می خواستند که به وی رای ندهند.
این تخریب کنندگان در حالی که بصورت آرام در اطراف میدان فردوسی تردد می کردند و هر کس آنها می دید فکر می کرد که آنها برای جلیلی تبلغ می کنند اما وقتی مردم از کنار آنها عبور می کردند، یواشکی به مردم می گفتند « به این کانیدا رای ندهید».
هنگامی که یکی از افراد از این تخریب کنندگان سوال کرد که «چرا به جلیلی رای ندهیم» آنها پاسخ قانع کننده ایی نداشتند.
به نظر می رسید این افراد بصورت سازماندهی شده علیه جلیلی اقدام می کردند و در حالی که برخی افراد در چهار راه ولیعصر مشغول تبلغ به نفع یک کاندیدا بودند، عده ایی دیگر ماموریت تخریب علیه جلیلی را بر عهده داشتند

نظرات() 
Can you get an operation to make you taller?
شنبه 14 مرداد 1396 09:03 ب.ظ
Hello would you mind stating which blog platform you're working with?

I'm looking to start my own blog in the near future but I'm having a difficult time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.

The reason I ask is because your layout seems
different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask!
http://robertquintania.blog.fc2.com/?xml
جمعه 13 مرداد 1396 10:47 ب.ظ
Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how can i subscribe for a blog web
site? The account helped me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast
offered bright clear concept
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :